57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Фрезери врізки замків і петель - інструмент Virutex для виробництва дверей

Пропонуємо Вашій увазі ще одну унікальну групу ручного інструменту від іспанських конструкторів заводу Virutex – спеціальний інструмент для дверного виробництва – представлена яскравими по оригінальності технічних рішень, в той же час, надійними і надзвичайно практичними пристроями.

Наприклад, така не має аналогів розробка, як пазовальный ручний фрезер Virutex FC116U для врізки дверних замків не тільки може замінити свердлильно-пазовальный верстат у цеху, але ще і володіє перевагою - мобільністю, що дозволяє використовувати його для врізки замків на виїзді, за місцем установки дверей.

Гідним доповненням інструментарію дверного виробництва є ще один спеціальний ручний фрезер від Virutex - FR129N для фрезерування вибірок під петлі в дверях і в дверних коробках. Цей електроінструмент дозволяє значно спростити і прискорити процес присадки петель, забезпечуючи при цьому точність і якість обробки. Можливість використовувати в цьому фрезере самостійно виготовлених шаблонів дозволяє його застосування для більшості типорозмірів дверних петель. Єдина доопрацювання, необхідна після петельного фрезера – висічка кутів, що можна робити звичайною стамескою або, за один раз, пристосуванням для формування кута Virutex RC29M.

Якщо в дверях або дерев'яних вікнах не був передбачений ущільнювач, а потреба в ньому є, вирішити цю задачу з легкістю дозволяє фрезер для пазів Virutex RA17D. Його спеціальна конструкція зі змінними направляючими шинами і бічним упором дозволить вибрати пази під ущільнювач навіть змонтованих на дверях і вікнах.

При серійному або масовому виробництві міжкімнатних дверей облицювання кромок, прямих або з чвертю, виконують спеціальні кромкооблицювальні верстати, що працюють за технологією зразок софтформінгу, високопродуктивні і досить дорогі. Для підприємств, що випускають двері одинично і дрібносерійно, використання таких верстатів економічно недоцільно – облицювати дверну чверть можна вручну, для цього призначена ручна кромкооблицювальні машинка Virutex AG98E, з використанням кромочного матеріалу з нанесеним клеєм.

Спеціальний регульований по ширині і висоті дверного отвору шаблон Virutex PB83E призначений для монтажу дверних коробок, скорочуючи час на цей відповідальний процес і робить його простим і безпомилковим.

Нескладний важільний механізм Virutex EP70P значно спрощує зняття та установку дверних полотен, з його допомогою можна легко подваживать навіть важкі двері.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner