57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Пневмо - та електроінструмент б/у для деревообробки

Інструмент бо є прекрасною альтернативою новому при комплектації домашніх майстерень і підприємств, орієнтованих на виробництво меблів і різних столярних виробів.

Колишній у вживанні електроінструмент представлений в широкому розмаїтті ручними фрезерами, торцювальними пилами (маятниковими і з протяжними механізмами), шліфувальними машинами всіх типів (ротаційними, стрічковими, вібраційними) та іншим спеціалізованим інструментом для виготовлення меблів. Змінюється потреба у технологічному обладнанні обумовлює часто відмова від використання цілком справного і досконалого інструменту, який, в той же час, затребуваний іншими виробниками.

До затребованному інструменту для меблевих і столярних цехів відноситься також ручний інструмент спеціального призначення, як то фрезерні шаблони, эллипсографы, кондуктори, свердлильні кондуктори та інші, а також дереворіжучий інструмент. Ріжучий інструмент по дереву, такий як фрези вузького призначення, наприклад, набори для виробництва вікон фрези для чотиристоронніх верстатів, прямий і профільний алмазний інструмент, часто ще не виробивши свій значний ресурс, стає непотрібним внаслідок перегляду виробничої програми або закриття дільниці, часом знаходить друге життя на інших виробничих підприємствах. Останні, роблячи вибір на користь відмінного б/в інструменту, виграють в економії фінансових коштів, необхідних на розвиток виробництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner