57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Вакуумні преси бв для облицювання фасадів і гнутих виробів

Вакуумний прес або мембранно-вакуумний прес широко використовується в меблевій промисловості і дверному виробництві для об'ємної (тривимірної) облицювання плівкою ПВХ або фанерування шпоном фасадів, фільонок, декоративних накладних панелей на двері і інших виробів, що вимагають такого роду обробки, а також формування гнуто-клеєних деталей і виробництва гнутих фасадів. Заготовки, фрезеровані на позиційних фрезерних верстатах або обробних центрах ЧПУ, при необхідності шліфуються, знепилюючих, на них наноситься клей за допомогою розпилювальної техніки, після чого вони готові до обробки і передаються на вакуумний прес. Режими пресування для вакуумного преса, тобто температура і час витримки, підбираються з урахуванням багатьох факторів: використовуваного клею, товщини і пластичності оздоблювального матеріалу, розмірів заготовок і екстремальності їх форми, співвідношення висоти підкладки і товщини деталі. Для досвідченого оператора задати повернутися до початкового значення вакуумного преса не представляє особливої ​​складності, для перевірки встановленого режиму використовують пробні запрессовки.

Вакуумні преси без мембрани використовують для виробництва МДФ фасадів та оздоблення їх термопластичной плівкою, оскільки цей матеріал герметичний і добре утримує розрідження, створюване вакуумним насосом.

Вакуумний прес з мембраною дозволяє домогтися високої якості тривимірного пресування і незамінні для обробки матеріалами, проникними для повітря, наприклад, для фанерування шпоном. Також, якщо це передбачено конструкцією вакуумного преса, в камеру над мембраною може подаватися стиснене повітря для створення додаткового тиску, що дозволяє досягти високої якості при обробки виробів складної форми, фасадів з глибоким фрезеруванням - такі преси є в модельних рядах відомих виробників, як Buerkle і Friz з Німеччини, Orma і Italpresse з Італії.

Продуктивність процесу вакуумного пресування також багато в чому визначає конструкція робочої камери, механізму її замикання і кількість завантажувальних столів - наприклад, два завантажувальних столу позбавляють прес від простою під час укладання і вивантаження заготовок.

Пропонуємо до розгляду пропозиції на вакуумні преси бв для МДФ фасадів, українського виробництва і імпортного, ціна, характеристики, фото, інформація по наявності детально представлені в цьому підрозділі. Допоможемо підібрати, правильно вибрати і купити мембранно вакуумний прес бу.

При необхідності продати вакуумний прес б/в також чекаємо Ваших звернень за нашою допомогою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner