57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex

+380 (63) 129-54-14
Viber

Групи товарів та послуг

Вітрина

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex

Використовувати верстати бу в меблевому бізнесі ― найкраща складова алгоритму для швидкого старту в індустрії випуску продукції деревообробки, з мінімумом витрат і максимальними перспективами в Україні!
Чому колишні у вживанні? Тому що це зручно і вигідно!
Це розробка від надійних конструкторських бюро, і ресурс його роботи ще не вироблено. Технології в цій області не мають властивості змінюватися динамічно, тому застосовність і придатність установок для розпилу стружкових плит або обклеювання кромок, стругання, різання або шліфування зрощеного щита може зберігається деколи десять і більше років. Також варто відзначити велику металоємність станин і агрегатів, що випускалися до 2000х років, що позитивно позначилося на їх надійності та довговічності. Форматно-раскроечная пила з рухомою кареткою і підрізуванням в 90х важила в середньому 1500 кг, а сучасні зразки частіше не перевищують тонни, кромкооблицювальний автомат прохідного типу того ж періоду "переважував" до 30% сьогоднішні із приблизно такими ж функціональними даними і швидкістю подачі, що справедливо і для калібрувальних, рейсмусових, циркулярних, фугувальних, чотиристоронніх.
Верстат бу, що дозволяє виготовляти з різною серійністю корпусні та дерев'яну меблі, наприклад, кромкооблицювальний, форматно-розкрійний або розпилювальний CNC-центр для ДСП, свердлильний присадочний або фрезерний з ЧПУ для деревних панелей, вакуумний або гідравлічний прес для фанерування, облицювання плівками або складання, сушильна, фарбувальна камера, рама для розпилювання круглого лісу, обійдеться привабливо дешевше, ніж новий. А значить – мінімізуються фінанси витрачаються на дооснащення або запуск, крім того, це чудова альтернативна інвестиція, яка приносить можливість зберегти гроші від інфляції і примножити їх за умови раціонального виробничого процесу.
Якщо Ви вирішили: "куплю верстат б/у!" ― ми допоможемо здійснити це оптимальним чином!
Щоб уникнути ризиків, теоретично пов'язаних з покупкою б/у, рекомендуємо купувати "робочих конячок" від виробників, що добре зарекомендували себе, передусім німецьких і італійських машинобудівників.
Деревообробне промислове обладнання, яке пропонує "Станкосфера", є в деякому роді унікальним: по комплектації вузлами, призначення, вартості і, звичайно, доступності. До того ж, якісний старий рейсмус, фуганок, 4х-сторонній, циркулярку, форматник, кромочник з Німеччини або Італії, при належному догляді і обслуговуванні, пропрацює у вас ще багато років.
Затребувані засоби виробництва вже знаходяться на складах в містах нашої країни і Вам не доведеться чекати, поки замовлений вами товар прибуде з-за кордону і пройде митну очищення або поки європейський завод виготовить потрібну модель за вашим замовленням. До того ж особисто перевірити ступінь зносу і працездатність вподобаного пильного або обробного центру в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові або Одесі значно менш затратно по термінам і грошей порівняно з поїздкою за кордон.
У вас є проект мануфактури для виготовлення кухонь, спалень, кабінетів, столів, шаф-купе, сходів, дверей, рамкових фасадів, підлог, плінтусів, наличників, блокхаус, обрізної дошки або комплектів збірних будинків, але ви ще не визначилися, з чого почати? Почніть з дзвінка нашим фахівцям – і ваша справа стартує з сверхускорением! Адже ми запрошуємо скористатися всім, що необхідно для успішного розвитку:
• продаж обладнання і комплектування фабрик і відділів будівельних магазинів, що надають послуги форматного розкрою ЛДСП, обробки торців матеріалом кромки, столярних ділянок, компаній випускають дверні та віконні конструкції; ефективне сприяння в комплектної розпродажу при закритті або перепрофілюванні підприємства, а також допомогу при необхідності продати обстановку деревообробного цеху по-одинично.
• консультаційна підтримка при виборі машинного озброєння для виготовлення певних видів меблевих деталей та вирішенні супутніх технологічних завдань. Завжди на сайті розміщуються оновлювані і актуальні пропозиції, докладні описи, повні технічні характеристики і тільки «рідні» фотографії для об'єктивної оцінки стану, з обов'язковим зазначенням ціни на наявні одиниці і лінії.
• поставка инновационных электрических и ручных инструментов от испанского бренда Virutex, запасные части для него. Многие приспособления не обладают подобиями, в том числе такой специализированный, как поперечные и продольные подрезатели для излишков PVC-кромок после облицовывания, струбцины для стяжки, шаблоны для фрезеровки и кондукторы для сверления, устройства для нанесения клея, профессиональные фрезерные машины для ПВХ и шпона, фрезеры для врезания замков и выборки мест под посадку петли, формирования прорезей под уплотнитель, для фрезерования искусственного камня, для подготовки собирания профилей и корпусов на плоские ламели-шканты. Мебельщики и столяры, после приобретения Вирутекс осознают, сколько времени и усилий было бы сохранено, если бы это произошло ранее.
Крім переозброєння верстатного парку операторів галузі переробки деревини, ДСтП, МДФ, наша організація поставляє техніку для лісопильних майданчиків, пакувальники в картон і термоусадкові покриття, механізми для металообробки і скла і допоміжного призначення (компресора, стружкопилесоси, завантажувачі, роликові конвеєри).

Youtube

Facebook

Instagram

Новини

Статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner