57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Кромкооблицювальні верстати бв для личкування крайок деталей меблів

Кромкооблицювальні станки, пропозиції в Україні на які широко представлені в цьому розділі, становлять гідну увагу альтернативу новим верстатам, перш за все за пріоритетом ціни. Фото, докладні технічні характеристики спрямовані на допомогу купити кромкооблицювальний верстат бу, ціна обов'язково вказана. Устаткування для облицювання кромок представлене різноманітністю моделей і не обмежене лише найвідомішими в Україні марками: Brandt Kantentechnik GmbH, Cehisa, Biesse, Griggio SpA, Felder-Gruppe, Hebrock-Maschinenbau-GmbH, HOLZ-HER GmbH, Homag GmbH, SCM Group.

У разі закриття меблевого виробництва або зміни технологічного завдання допоможемо коректно продати кромкооблицювальний станок бу.

Верстати для облицювання кромок невід'ємно беруть участь у виробництві корпусних меблів, забезпечуючи декоративне оздоблення кромок деталей меблів.

Вибираючи кромкофрезерний та універсальний кромкооблицювальний станок б/в, що дозволяють облицьовувати прямі та криволінійні кромки, є можливість розгляду моделей від заводів Brandt, Vitap, Hebrock, Cehisa, Felder, KDT, Nanxing, SCM, Брезе, Z-Group, Партія талії, Іспанії, Китаю, Туреччини та України.

У кромкооблицювальний верстат прохідного типу часто встановлений фуговально-фрезерний агрегат, який служить для зняття припуску з кромки плити, що видаляє можливі надколи після перенесення або ступінь, що залишається підрізною пилою форматника.

Клейовий вузол може плавити традиційний етилен-вініл-ацетатний клей-розплав ЕВА, з оснащенням змінними плавильними бачками з'являється можливість використовувати верстат верстата для ПУР-клею. Поліуретан краще закриває клейовий шов, менший у ньому помітний і, головне, забезпечує підвищену стійкість до вологи. Будучи реактивним, PUR при охолодженні та контакті з атмосферним повітрям, незворотно полімеризується. Тому при його використанні вкрай важливо повністю очищати систему плавлення та нанесення, щоб уникнути дорогого ремонту.

Пильний торцювальний агрегат виконує відсічення переднього і заднього звісів кромочного матеріалу, виробляючи точний торцювальний різ з протяжкою, переміщаючись по прецизійним лінійним напрямним.

Радіусно-фасковий фрезерний агрегат видаляє поздовжні виступи матеріалу кромки знизу і зверху з радіусом або фаскою.

Агрегат профільного фрезерування, він же раунд, призначений для заокруглення кутів товстого матеріалу кромки, в тому числі на деталях постформінг і софтформінг.

Завершальна обробка відфрезерованих кромок проводиться циклами з нерухомими прямими або радіусними ножами для зачищення клейового шва або радіусу на ПВХ-кромці та полірувальним агрегатом, що надає кромковому матеріалу рівномірний блиск.

Технологічні виробники обладнання для облицювання кромок пропонують також автоматизацію управління агрегатами і переналаштування верстатів під управлінням спеціального ПЗ, автоматичне завантаження, вивантаження і повернення заготовок. Двосторонні кромкооблицювальні верстати (Homag, IMA, Biesse, SCM group) об'єднуються в лінії чотиристороннього облицювання кромок зі станцій розвороту заготовок.

Кромкооблицювальний станок бу - відмінний варіант розширення технологічних можливостей меблевого підприємства при економії коштів, які можна ефективно витратити на подальшу модернізацію обладнання. В цілому, рішення купити крайколичкувальний верстат б/у є оптимальним на шляху створення економічно раціонального сучасного виробництва меблів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner