70 відгуків
Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380631295414
Viber
+380986979001

Кромкооблицювальні верстати бу для облицювання кромок деталей меблів

Кромкооблицювальні верстати б/у, пропозиції в Україні на які широко представлені в цьому розділі, являють собою гідну уваги альтернативу новим верстатів, насамперед за пріоритетом ціни. Фото, докладні технічні характеристики спрямовані допомогти купити кромкооблицювальний верстат бу, ціна обов'язково вказана. Обладнання для личкування крайок представлено різноманітністю моделей і не обмежено лише найвідомішими в Україні марками: Brandt Kantentechnik GmbH, Cehisa, Biesse, Griggio S.p.a., Felder -Gruppe, Hebrock-Maschinenbau-GmbH, HOLZ-HER GmbH, Homag GmbH, SCM Group.

У разі закриття меблевого виробництва або зміни технологічного завдання допоможемо коректно продати кромкооблицювальний верстат бу.

Верстати для облицювання кромок невід'ємно беруть участь у виробництві корпусних меблів, забезпечуючи декоративну обробку кромок деталей меблів.

Вибираючи універсальний кромкооблицювальний і кромкообрізний верстат, що дозволяють облицьовувати прямі і криволінійні кромки, є можливість розгляду моделей від заводів Brandt, Vitap, Hebrock, Cehisa, Felder, SCM, Брезе, Z-Group, Партнер, Майстер & К, Turanlar, Armaksan та інших з Австрії, Німеччини, Італії, Іспанії, Китаю, Туреччини та України.

У кромкооблицювальні верстатах прохідного типу фуговально-фрезерний агрегат служить для зняття припуску з краю оброблюваної плити, видаляючи можливі надколи після перенесення або щабель, що залишається підрізною пилою форматника.

Торцювальний пильний агрегат виконує відсічення переднього і заднього звисів кромочного матеріалу, виробляючи точний торцювальний рез з протяжкою, переміщаючись по прецизійним линеальным напрямних.

Радиусно-фасочный фрезерний агрегат видаляє поздовжні виступи кромочного матеріалу знизу і зверху з радіусом або фаскою.

Агрегат профільного фрезерування, він же раунд, призначений для заокруглення кутів толстого кромочного матеріалу, в тому числі на деталях постформінг і софтформінг.

Завершальна обробка отфрезерованных кромок проводиться циклями з нерухомими прямими або радіусними ножами і полірувальним агрегатом, що надає кромочному матеріалу рівномірний блиск.

Технологічні виробники кромкооблицювального обладнання пропонують також автоматизацію керування агрегатами і перенастроювання верстатів під управлінням спеціального ПО, автоматичне завантаження, вивантаження і повернення заготовок. Двосторонні верстати кромкооблицювальні (Homag, IMA, Biesse, SCM group) объединяемы в лінії чотиристоронньої облицювання кромок зі станцій розвороту заготовок.

1 2
Кромкооблицювальний верстат бу - відмінний варіант розширення технологічних можливостей меблевого підприємства при економії коштів, які можна ефективно витратити на подальшу модернізацію обладнання.