57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Дереворіжучий інструмент: пили, фрези, свердла по дереву

Пропонуємо якісний ріжучий інструмент для оснащення деревообробних верстатів і верстатів для виробництва меблів.

Дискові пили для форматно-круглопилкових верстатів ― пилкових центрів і форматно-раскроечних верстатів з рухомою кареткою: основні і підрізні пилки для форматного розкрою ДСП, ламінату, меблевого щита. Для підготовки дискових пил до роботи і заточування твердосплавних зубів пропонуємо розглянути пропозиції на заточувальні верстати б/у. Круглі пилки з твердосплавними напайними зубами ― широко розповсюджений інструмент для форматної обробки, поздовжнього пиляння, торцювання в деревообробній і меблевій промисловості.

Сверла для сверлильно-присадочных станков и сверлильных агрегатов обрабатывающих центров, большой выбор которых находится в данном разделе ― глухие, проходные и чашечные сверла по ДСП и дереву, практически для всех технологических задач мебельного производства, связанных со сверлением отверстий. Качество сверла не менее важно для точности сборки готовой мебели, чем оборудование, на котором оно используется, поэтому следует использовать только профессиональные станочные сверла по дереву.

Комплектація фрезерних верстатів з ЧПУ по дереву та меблів можлива якісними алмазними фрезами, правильніше сказати, з напайками з полікристалічного алмазу.

Кромкооблицювальні верстати, що виробляють прифуговку кромки, також вимагають застосування алмазних фугувальних фрез, які відрізняє значний ресурс при фрезеруванні ДСП. Для оснащення ручних дискових агрегатів використовуються спеціальні пиляльні диски, для фрезерних вузлів ― як правило, фрези зі змінними HM-пластинами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner