57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Обробка профілів погонажних: верстати бу

Деревообрабатывающие станки для отделки MDF-профилей, резки, торцовки, соединения деревянных и МДФ профилей, багетов, сборки рам, сборочные прессы бу для производства рамочных фасадов, станки для отделки и облицовки профилей - это далеко не полный список оборудования, находящего применение в условиях современных мебельных и деревообрабатывающих предприятий. Зачастую станки бу данного целевого назначения представляют собой отличный выбор для предприятий, ориентированных на расширение технологических возможностей и производство изделий, имеющих уникальные отличия от продукции конкурентов.

Погонажні профілі з дерева та МДФ широко застосовуються в меблевому виробництві, виробництві дерев'яних вікон та дверей, столярному виробництві. Рамковий профіль для фасадів, меблеві карнизи і накладки, плінтуси, штапик, наличник, багет, деталі дверних коробок і інші профільовані деталі, виготовлені з деревини, ДСП, MDF, часто визначають якість готової меблів і столярно-будівельних, адже неякісна обробка або неідеально прирізані з'єднання просто кидаються в очі.

Будь то огортає для ламінації профільного погонажу, усозарезной верстат для різання багета і профілів, складальний прес для рамкових фасадів або спеціальний фрезерний верстат б/у — в наших пропозиціях буде представлена прийнятна ціна, технічні характеристики, фотографії та дійсна інформація щодо наявності.

Допоможемо продати усозарезной або продам станок бу, не знаходить більше застосування на Вашому виробництві в силу зміни виробничих завдань або скорочення верстатного парку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner