57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Свердлильно-присадні верстати бв

Свердлильно-присадочний верстат бв - оптимальне рішення проблеми свердління отворів в елементах меблів під присадку фурнітури (конфирматов, шканта, меблевих петель, ручок, полкодержателей, висувних напрямних) і свердління деталей брусків. Якщо хороший меблевий кондуктор (наприклад, Virutex PM11D або PMT111) дозволяє отримати достатню точність в умовах побутового або одиничного виробництва, то для скільки-небудь серійного або масового виробництва свердлильний присадний верстат просто необхідний.

Пропонуємо купити в Україні свердлильно-присадні верстати б/в, які буде оптимально відповідати потребам і обсягами вашого виробництва - як і іншого меблевого обладнання, допомога у виборі якого ми надаємо. Ціни на присадні верстати бв, характеристики і інформація про наявність представлена ​​в даному розділі.

Крім того, ефективно забезпечимо вирішення завдання продати свердлильний верстат бв для присадки отворів під фурнітуру.

Свердлильний присадний верстат - це невід'ємна одиниця верстатного парку будь-якого меблевого виробництва, незалежно від обсягу продукції, що випускається меблів і спеціалізації.

Завдання даного типу свердлильних верстатів - свердління отворів певного діаметру, з рівною поверхнею, без сколів, які будуть розташовані на строго заданій відстані один від одного відповідно мапі свердління. Оскільки призначення одержуваних наскрізних і глухих отворів - установка кріпильних елементів, стяжок і монтаж різної меблевої фурнітури, наприклад, ручок і полкодержателей, очевидна важливість і точність цієї операції, від якої залежать простота збірки і зовнішній вигляд готових меблів.

Свердлильно присадний верстат обладнується багатошпиндельних головками з різним розташуванням і кількістю, оснащується ріжучим інструментом - свердлами, які встановлюються на швидкоз'ємні патрони.

Залежно від специфіки виробництва меблів, на підприємствах можуть використовуватися свердлильні присадочні верстати різних типів:

для виготовлення одиничних деталей або дрібних партій продукції одного виду - позиційні верстати, Одноголовочні, дво- і трёхголовочние;
для забезпечення гнучкості при обробці деталей меблів в режимі часто мінливих карт розкрою, наприклад, в умовах підприємства за індивідуальним виготовлення корпусних меблів;
для забезпечення максимальної продуктивності на меблевих фабриках з великої і масової серійністю - свердлильно-присадні верстати прохідного типу, з вузлами автоматичної подачі і базування деталей і великим числом свердлильних головок, розташованих з різних сторін;
Як інструмент використовуються свердла для свердлильно присадних верстатів, які мають стандартизовану частина для затиску в цангах - діаметром десять міліметрів з майданчиком для упору кріпильних гвинтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner