57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Гідравлічні гарячі преси б/в, прес-вайми для деревообробки, лінії зрощування бв щита, бруса

Пресове обладнання знаходить широке застосування в деревообробній галузі, так гідравлічні холодні і гарячі преси з плоскими плитами служать для фанерування заготовок шпоном, ламінування пластиком HPL, обладнані циліндрами для бокового стиснення - для виготовлення столярного срощенного щита. Пропонуємо до розгляду пропозиції на плоскі гарячі преси б/в таких добре відомих європейських фабрик, як Bürkle, Italpresse, Orma, Sormec2000, Bernardo, Griggio, Josting, Langzauner, OTT, Simimpianti та інших.
Допоможемо вибрати і купити гідравлічний прес б/в з обігріваються плитами, маслом, водою, або ТЕНами - з електричним і, однопрогоновий або багатопрольотні для пресування відразу декількох панелей або дверних полотен.
Для зборки дерев'яних вікон і рамних і, виробництва клеєного бруса використовують прес-вайми різної конструкції, з гідравлікою або пневматичні, або найпростіші - механічні вайми для склеювання деревини з гвинтовими затискними балками.
Лінії зрощування бруса - більш продуктивне засіб для цього процесу, включають в себе шипорізний верстат, систему подачі клею, прес поздовжнього зрощування - нескінченного або з обмеженням максимальної довжини, автоматичну торцювання, рольганги для транспортування брусків і готової продукції.

Гарячі гідравлічні преси б/у для шпонування і обробки пластиком, виробництва зрощеного столярного щита, складальні ваймы для вікон, прес-ваймы для виготовлення зрощеного бруса, лінії зрощування бо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner