57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Virutex - інструмент для виробництва меблів та столярних виробів

Професійний інструмент Virutex – це унікальна реалізація спектра технічних рішень для меблевого та столярного виробництва, дерев'яних дверей і вікон, обробки дерева і штучного каменю.

Значна частка інструменту Вирутекс не має аналогій, з його допомогою доступно виконання специфічних технологічних операцій, що полегшують процеси виготовлення меблів, дверей, столярки, як невеликим ремісничим майстерням, так і фабрикам, доповнюючи і розширюючи можливості верстатного парку. Часто заміщаючи вузькоспеціалізовані і дорогі верстати, ці професійні інструменти дозволяють виконати технологічні операції без втрати точності порівняно з машинною обробкою, заощаджуючи кошти на закупівлю стаціонарного обладнання.

Наші пропозиції включають:

Ручні фрезери Virutex і пристосування для фрезерування вручну
Представлені в цьому розділі докладні технічні описи, рекомендації щодо технологічного застосування, фото та інструкції допоможуть підібрати підходящий під необхідну специфічну задачу ручний фрезер по дереву ― універсальний, пазово-ламельний, для обробки країв, для врізання замків, петель, вибірки паза під ущільнювач, інші незамінні пристрої, витребувані деревообробниками.

Інструменти для облицювання кромочний матеріалами та обрізки звисів
Кромкообрізні фрезери Virutex для ПВХ, шпону, механічні кромкорезы подовжньої резки і торцеві подрезатели кромки, ручні кромкооблицювальні машини.

Спеціальний інструмент для виробництва меблів та деревообробки
Кондуктори та шаблони для свердління отворів під складальну і функціональну фурнітуру, електроінструмент для фрезерної обробки стільниць та мийок, стяжні струбцини для склеювання штучного каменю, торцювальні та заглибні електропилки для розпилювання ДСП, синтетичних матеріалів, дерева, пристрої клеенанесения для фанерування, склеювання деревини і приклеювання пластику при постформировании, вакуумні столи для закріплення оброблюваних заготовок.

Усі виготовлені Virutex механізми:

  • створюються з використанням високотехнологічних комплексів конструювання;
  • проходять доскональний контроль на конвеєрі в Іспанії;
  • відповідають вимогливим європейським стандартам безпеки роботи майстра;
  • розраховані на тривалу експлуатацію в складних умовах використання при високому навантаженні;
  • уніфікація запасних частин власного модельного ряду електроінструменту, таких як щітки і якорі електродвигунів, вимикачі, регулятори числа обертів, полегшує сервісне обслуговування;

Інструменти від Virutex – традиції безвідмовності і чудової якості, яким компанія залишається вірною більше п'ятдесяти років. Від моменту першого виходу на ринок в 1962р. пристосування та електроінструмент "made in Spain" швидко здобули заслужену репутацію завдяки своїй оригінальності, добротності і надійності. Першорядність якості вкладається ще на етапі конструкторської розробки. Розробники та інженери застосовують самі нові комп'ютеризовані системи проектування в сучасних лабораторіях, де впроваджуються інновації і постійно вдосконалюється серійно випускається прототипи.

Розуміння труднощів, з якими доводиться стикатися столярів і меблярам по всьому світу, інноваційного підходу до проектування, суворий нагляд за ходом технологічного процесу на всіх стадіях, дозволили Вирутекс створити широку лінійку ручного інструменту для виробництва меблів та професійної деревообробки ― фрезерів, електропил, подрезателей кромок, меблевих шаблонів для фрезерування і свердління, электрорубанков, струбцин и систем крепления, выделяющихся степенью надежности и изяществом технического воплощения. Материалы и технологии, применяемые заводом Virutex в окрестностях Барселоны, гарантируют всей производимой гамме продукции долговечность при интенсивной работе в деревообрабатывающих цехах и мебельных производствах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner