57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Калібрувально-шліфувальні верстати та шліфувальне обладнання по дереву бу

Якщо для вирішення технологічних завдань Вашому виробництву необхідний калибровальный шліфувальний верстат, проте в даний момент на нову одиницю верстатного парку не досить бюджету, рекомендуємо розглянути можливість придбати калібрувально-шліфувальний станок б у.

Верстати калибровальные стрічкові шліфувальні призначені для обробки поверхонь заготовок з деревини та різного роду деревних матеріалів, а також штучних матеріалів, кольорових металів, нержавіючої сталі, шліфування грунтованих і пофарбованих поверхонь.

У меблевому і столярному виробництвах широколенточный шліфувальний верстат знаходить широке застосування при виготовленні меблевих фасадів, меблевого щита і деталей корпусів з нього, шпонованих заготовок з МДФ, ДВП, дерев'яного масиву або клеєної деревини, виготовлення вікон, дверей та дерев'яних сходів, попередньому шліфуванні грунтованих поверхонь і фінішному шліфуванні поверхонь, облагороджених методом фарбування.

Добре відомі європейські виробники даного типу шліфувального обладнання, такі як, фірми Bütfering (Homag Gruppe), Loewer, Paul Ernst, Heesemann, Houfek, Artech (Biesse Group), CGA Italia, Costa Levigatrichi, DMC (SCM Group), E. M. C., Griggio, Viet, пропонують верстати в складі широких модельних рядів з однією, двома, трьома і більше шліфувальними стрічками, з ножовими стругальними валами, поздовжніми і поперечними агрегатами стрічкового шліфування і з строгально-ножовими валами. Більшість серійно випускаються калібрувальних шліфувальних верстатів розраховані на максимальну ширину обробки 900 (950), 1100, 1300 (1350)мм, однак існує спектр моделей з шириною обробки від 350 до 2500 мм.

Верстати індустріального призначення мають ряд відмінностей, наприклад, транспортерні стіл з постійною висотою, що дозволяє вбудовувати їх у виробничі лінії, мають окремі приводи для кожного з агрегатів, що дає можливість задіяти їх окремо.

Крім транспортувального столу та шліфувальних агрегатів, конструкція калібрувального шліфувального верстата може включати різне обладнання, призначене для поліпшення якості обробки, збільшення ресурсу транспортера та шліфувальних стрічок, зручності обслуговування та запобігання помилкам оператора, наприклад, системи вирівнювання для конвеєра та для шліфувальних стрічок подачі заготовки з непередбаченою товщиною, обдув стрічок, пристрій зняття іонізації та інші.

Для 3D шліфування фрезерованих заготовок з дерева або MDF, як підготовча операція для забезпечення фінішної якості поверхні перед обробкою, може застосовуватися рельєфно-шліфувальний верстат, що помітно підвищує продуктивність порівняно з ручною обробкою.

У цьому розділі будуть розміщуватися різні шліфувальні верстати по дереву - вузько-стрічкові, барабанні, дисково-шліфувальні, щітково-шліфувальні, профільно-шліфувальні - всі технологічні одиниці, які необхідні для забезпечення необхідної якості поверхонь виробів з дерева та деревних матеріалів.

Вживані шліфувальні верстати по дереву - широкострічковий калібрувально-шліфувальний, стрічковий шліфувальний, дисковий, щітковий, рельєфно-шліфувальний верстат б/в для масивної деревини, шпону, МДФ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner