57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Автоподатчики деревообробних верстатів

Автоподатчик ― пристрій автоматичної подачі заготовок, знаходить застосування для фрезера по дерева, фугувального, стрічковопильного, циркулярного і інших.

Використання автоподатчика для деревообробки в складі заходів по механізації виробництва, знижує ризик отримання травми і фізичне навантаження на оператора, підвищує продуктивність 
Рівномірне транспортування дерев'яного бруска або дошки запобігає их зворотний викид, сколи і підгоряння оброблюваної поверхні, могли би виникати внаслідок уповільнення при проведенні вручну.

Автоподатчик для деревообрабатывающих станков представляет собой конструкцию, основывающуюся на крестовой стойке и консоли с закрепленным на ней приводным роликовым узлом, что делает возможным свободную регулировку его положение в рабочей зоне по трём координатам.

Автоподатчик для деревообробних верстатів є конструкцією, що грунтується на хрестовій стойці і консолі із закріпленим на ній приводним роликовим вузлом, що робить можливим вільне регулювання його положення в робочій зоні по трьох координатах.

Завдяки шарнірному затиску, верстатний автоподатчик Maggi можна встановити як в горизонтальній, так і в вертикальній площині.

Електродвигун приводить в рух обгумовані що подають ролики, кількість которих складає 3, 4 або 6 штук, число фіксованих швидкостей - чотири або восьми, в . Зміна частоти обертання проводиться заміною передаючих шестерней, перемикачем або безступінчастим варіатором.

Стрічкова автоподача належить до спеціальних механізмів для рішення спеціалізованих технологічних завдань, наприклад, переміщення коротких деталей через область різання або пиляння ламелей.

Досвід конструкторів і технологів відомої італійської фірми, дозволяє проектувати і створювати автоподатчики Maggi, який найкращим образом відповідають запитам деревообробників і вірно служать їм десятиліттями

Автоподатчик для фрезерного верстата по дереву, фуганка, циркулярки від надійного заводу-виробника - найкраще рішення для полегшення праці та підвищення безпеки столяра, покращення якості виробів, що випускаються!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner