57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Обробні центри з ЧПК і фрезерні верстати ЧПУ по дереву бв

Фрезерні станки з ЧПУ по дереву та обробні центри з числовим програмним управлінням знаходять широке застосування у сучасній деревообробці та меблевій індустрії. За допомогою техніки, що забезпечує стовідсоткову повторюваність операцій та легке введення завдань для тривимірного фрезерування, свердління отворів за заздалегідь заданими координатами, випилювання пазів і навіть облицювання ПВХ кромок практично будь-якої геометрії, фрезерний встанок з ЧПУ робить можливим серійно та одиночно виготовляють:

- заготівлі фігурної конфігурації, такі як кришки столів, полиці та стійки;

- кухонні стільниці з необхідними вирізами під вбудовувані поверхні та миття;

- фасади МДФ;

- фільонки з масиву;

- сходи, косоури, сполучення поручнів дерев'яних сходів;

- гравіровані та різьблені декори;

- рекламна продукція із листових пластиків;

- шаблони та матриці для промисловості;

- Компонентів для моделювання;

- Конструкції для суднобудування (яхт, байдарок);

- міжкімнатні та вхідні двері;

- Дверні MDF-накладки;

- конструкційних елементів для будівництва будинків (збірних щитових, з будівельного бруса, покрівлі).

Моделі ряду лідируючих у цьому напрямку машинобудування європейських заводів (Homag і IMA), оснащуються магазином, клейовою станцією для облицювання кромок і адаптерними агрегатами для обрізання звисів торцевою пилкою, радіусними фрезами і циклевими ножовими пластинами.

Доцільність задіяння комп'ютеризованих машин очевидно - обробний центр з ЧПУ дозволяє замінити лобзиковий, копіювальний, присадковий, деякі комплектації – кромкоклеючі та кромкофрезерні механізми, зменшити витрати на оренду приміщень та персонал. Одночасно інший рівень виходять продуктивність, гнучкість техпроцесу, скоротити терміни підготовку до випуску інший номенклатури, швидко отримувати поодинокі екземпляри виробів складної форми.

Точність вузлів з функціями, що задаються в цифровому вигляді, в сукупності з прецизійним алмазним інструментом, пиляльними дисками і свердлами, гарантують неперевершену якість за короткі терміни, недоступну для застарілих методів виробництва. Варто відзначити також непотрібність допоміжного оснащення та можливість створення програм на окремих комп'ютерах, повністю ефективно використовуючи машинний час.

Зменшити значення такого фактора, як значні витрати на модернізацію, вдається у разі поповнення верстатного парку столярного цеху такою одиницею, як фрезерний верстат з ЧПУ бу. Обробні центри з ЧПУ, що були у використанні, надають виробникам меблів перспективи розширення технологічної свободи та автоматизації, разом з економією вагомої частини бюджету, для будь-якого підприємства, діяльність якого, так чи інакше, пов'язана з обробкою деревини, ДСП, МДФ і синтетичного каменю. Подорожчання різального інструменту, зумовлене вимогам до його стійкості, балансування та технологічності виконання, компенсується ефектом його роботи.

Деревообробний центр бу або уживаний фрезерний станок з ЧПУ по дереву, для виготовлення криволінійних деталей інтер'єру та фасадів з MDF, консольний або портальний, що виконує фрезерування, присадку, пазування, крайкообробку має стати корисним та вигідним придбанням – звертайтесь до нас для консультації та за бажання купити !

Наведена інформація на сайті «Станкосфера» підготовлена для спрощення вибору та купівлі обладнання цієї категорії, у всіх пропозиціях на наявні CNC-верстати є ціна, опис, технічна характеристика та фото.

Будемо раді зверненням з метою продати фрезер з ЧПУ по дереву або багатофункціональний деревообробний центр із програмованою системою управління, імпортний (Weeke Bohrsysteme (BHP, BP, BHC), Homag (Venture, BAZ, BOF), Biesse (Excel, Rover, Skill, Arrow) ), Cosmec, Comil, Bacci, Balestrini, Bulleri, Masterwood Project, Morbidelli (Author, Planet), Ima Bima, Busellato, Pade, Reihenbacher, SCM (Record, Tech, Accord), Uniteam) або українського походження (Артель Армастер, Інстанкосервіс) ATS, поліфасад).

Наша мета - підібрати надійне обладнання, яке найкраще відповідатиме завданням та фінансовій готовності Вашої фірми.

Обробний центр, фрезерний верстат з ЧПУ бу по дереву для виготовлення меблів та столярних виробів вибрати та вигідно купити за оптимальною ціною в Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner