57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Форматно-розкрійні верстати бв і пилкові центри з ЧПУ для розкрою ДСП, МДФ, фанери

Форматно-розкроювальний верстат бу, будь це машина з рухомою кареткою або пильний центр пакетної обробки, оснащений числовим програмним управлінням (ЧПУ) ― гідна альтернатива новому обладнанню, що заслуговує на розгляд при виборі комплектації верстатного парку меблевого цеху.
Форматний верстат служить для прямолінійного поділу за заданими розмірами листів деревних плит (пластику, органічного скла, алюмінію, SIP-панелей, гіпсокартону), використовуючи дискові пилки.

Установка для розпилювання ДСП ― це одна з основних одиниць верстатного обладнання, яка є визначальною для подальшого процесу виробництва корпусних меблів.
Форматні верстати можна розподілити на два типи за принципом конструкції: перший з нерухомим вузлом розкрою та кареткою для переміщення плит, другий – з нерухомими заготовками та рухомим агрегатом пиляння.

Прототип форматника з столом, що переміщується, винайдений на початкуAltendorf ― первый в мире форматный станок с подвижной кареткой. Фото stankosfera.com.ua со стенда фирмы Altendorf на международной выставке Ligna в Ганновере минулого століття в Німеччині і значно еволюціонував до досконалого і точного промислового механізму для форматної обробки, багато в чому завдяки безперервній цілеспрямованій праці та таланту інженерів німецької фірми Altendorf, незаперечного флагмана цієї галузі. Такі форматно-розкроювальні верстати є на озброєнні меблярів практично всього світу, незалежно від серійності.
Виробництвом такого виду механізмів також зайнято кілька відомих європейських фірм, наприклад, італійські Casolin, Griggio та Scm/Tecnomax/Minimax, австрійська Felder, бельгійська Robland, німецька Martin.

До іншого різновиду належать вертикальні форматно-розкроювальні верстати (Striebig, Putch Menaniconi), які, завдяки своєму компонування, економлять площу, та пиляльні центри з ЧПУ (Holzma, Giben, Mayer, Panhans, Anthon, Selco, SCM, Schelling) для розкрою ДСтП пакетами та дозволяють вирішити питання великої продуктивності при серійному виготовленні меблів. Пиляльний центр може бути обладнаний різними ліфтовими та вакуумними пристроями завантаження та вивантаження панелей, станціями розвороту для підвищення продуктивності. Чимала роль процесі ефективного форматного поділу відведена програмного забезпечення, з якого виробляється оптимізація відносини машинного часу і відходів сировини.

Незалежно від конструкції, кожен сучасний форматно-розкроювальний верстат або пиляльний центр оснащуються вузлами підрізування, що забезпечують відсутність сколів та чистоту розпилу такого чутливого до пошкоджень поверхневих шарів матеріалу, як ламінована ДСтП. Розкрій ламінованих ДСП та інших дерев'яних плит з декоративною поверхнею вимагає попереднього ненаскрізного підпилу з боку виходу з матеріалу зубів головного диска, при цьому слід попереднього різу рівномірно ширший, тому блок, що підрізає, повинен мати високу точність виконання для пиляння без вібрацій і стабільність положення без виведення з лінії пропила.

Допоможемо визначити необхідні характеристики, вибрати та купити обладнання для розкрою ламінованої ДСП – у цьому розділі наведено актуальні пропозиції, що містять об'ємні описи, технічні параметри, фотографії та ціни в Україні на вживані форматно-розкроювальні верстати, в тому числі пиляльні центри бу з ЧПУ.

У нас Ви завжди можете вибрати та купити форматний станок та розкрійний центр з ЧПУ бу відомої марки, наприклад, Altendorf F45, Holzma та інші моделі, що користуються попитом.

Надаємо сприяння підприємствам, які мають необхідність продати форматно-розкроювальний верстат бу, купимо або приймемо на реалізацію.

Форматно-розкроювальний верстат, пиляльний центр з ЧПУ вибрати і купити найбільш вигідне розкрійне обладнання для виробництва корпусних меблів в Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner