57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Сушильні камери для дерева бу, котли, преси для брикетів

У даному розділі представлені сушильні камери – бу та нові сушіння для дерева, котельне обладнання та брикетні преси для переробки відходів у паливні брикети, що оптимально підходять для вирішення Ваших завдань.

Сушіння деревини - найважливіший і необхідний етап технологічного процесу виготовлення різних дерев'яних виробів, що отримуються в результаті подальшої механічної обробки - пиляння, фрезерування, свердління, шліфування, наприклад, будівельний брус, вагонка, лиштва, плінтуси, блокгауз, столярний щит, меблі, декоративні елементи інтер'єру , деталі сходів та багато інших. Правильно висушене дерево стає придатним для подальших техпроцесів, отримує міцність та звільняється від непередбачуваних деформацій.

Забезпечити умови, послідовність та тривалість сушіння, а в кінцевому підсумку необхідна якість – це призначення такої одиниці обладнання, як сушильна камера.

Найбільш широко застосовуються конвективні або конвекційні сушильні камери, крім яких також бувають вакуумні та НВЧ камери для сушіння деревини.

Щоб забезпечити теплом промислові приміщення, а також обладнання, що використовує у своїй роботі нагрітий теплоносій (наприклад, гарячий прес або сушильна камера), пропонуємо купити твердопаливний водогрійний котел бу.

Для оптимальної переробки деревної стружки, тирси, відходів переробки сільськогосподарських культур служить прес для паливних брикетів, гідравлічним або ударно-механічним.

 

Сушильні камери для деревини нові й уживані. Твердопаливні котли бу. Брикетні преси для паливних брикетів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner