57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Аспіраційні установки і компресори бу. Аспірація для деревообробки, витяжка для стружки

Допоміжне обладнання, таке як компресор та аспіраційна установка (або стружкопилосос), є невід'ємною частиною технічного парку будь-якого столярного або меблевого цеху, так як багато одиниць техніки мають пневмосистеми і потребують видалення стружки в ході технологічного процесу.

Аспірація для деревообробки має важливе значення, оскільки витяжка для стружки є обов'язковою для функціонування основних одиниць верстатного парку.

Нові чеські аспіраційні системи ACword для деревообробних верстатів є місцевими локальними установками, конструкція яких заснована на промисловому вентиляторі з відмінно збалансованою зварною крильчаткою, що приводиться в дію надійним і економічним трифазним електродвигуном. Повітря, що втягується з робочої області, виносить із собою деревний пил і тирсу, яка осідає в складальних мішках. Очищення потоку, що засмоктується, власне аспірація, проводиться при проходженні через фільтри зі спеціальної тканини. Очищена маса знову потрапляє у внутрішньоцеховий простір, а не викидається на вулицю, що є ідеальним рішенням з точки зору теплозбереження.

Пневматика і, відповідно, повітряний компресор необхідної продуктивності, також необхідні більшій частині переліку обладнання меблевих та деревообробних підприємств: пиляльний форматно-розкроювальний, кромкооблицювальний та свердлильно-присадковий, чотиристоронній, калібрувально-шліфувальний, фрезерний верстат, рейсмус, рейс, вайма та прес, а також практично всі види фарбувальних камер та спрей-автоматів, що використовують аерозольні розпилювачі для нанесення ЛКМ. Також комплекси підготовки стисненого повітря слід обладнати сепараторами та рефрижераторними осушувачами для видалення вологи, що може призвести до виходу з ладу досить складної пневматики сучасних виробничих одиниць.

Відведення стружки із зони механічної обробки потребують майже всі деревообробні верстати, відмінність становить лише кількість патрубків, об'єм і швидкість повітряного потоку, це завдання вирішує аспіраційна система, або, як їх ще називають, верстатна аспірація або стружкопилосос бу для деревообробки з відповідними характеристиками.

Також деякі машини потребують оснащення вакуумними насосами - наприклад, вакуум використовується для кріплення заготовок в обробних центрах з ЧПУ та забезпечує техпроцес у мембранно-вакуумних пресах. Як правило, таке обладнання в базовому виконанні від виробника вже включає в свою комплектацію відповідний вакуумний помпу.

Пропонуємо купити аспіраційну систему (витяжну шафу) бу або нову, компресор гвинтовий або поршневий, різної потужності та продуктивності, виробництва ACword, GorlushKo, Barucca, Nestro, Aerotech, Mion&Mosole, Corall, Dalgakiran, Remeza, FIAC, Fini, Balma, Cecatto та інших фірм.

Витяжка для верстатів, верстатна аспірація, стружкопилосос аспірація бу, аспіраційна система для верстата, аспіраційна установка, аспірація для деревообробки, компресорне обладнання, поршневий та гвинтовий компресор, сепаратор та осушувач стисненого повітря - допоможемо зробити правильний вибір та вигідно купити

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner