57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Ручні клеевальцы Virutex для нанесення клею

Ручні клеєнамазувальні пристрої Virutex призначені для нанесення клею ПВА та водних дисперсій (клеєнамазки) на плоскі поверхні таких матеріалів, як картон, натуральна або зрощена деревина, ДСП та ін.

Область застосування вальцьових клеєнаносних пристроїв Virutex: рівномірне нанесення клею при виготовленні картонної упаковки, при виробництві столярних виробів, для склеювання різних заготовок з деревини: клеєного бруса, фанерування ДСтП та меблевого щита шпоном, для наклеювання пластику на плоскі поверхні. Перевагами використання клеєнамазок вальцевого типу є висока продуктивність цього важливого процесу, економне витрачання клею та рівномірність шару клею, що наноситься.

Ручні клеєнамазники (клеєвальці) від іспанського виробника Virutex представлені двома найпопулярнішими моделями EM: 125T (ширина 180 мм) і 25D (ширина 120 мм).

Також в наявності оригінальні запасні ролики для клеєнаносних пристроїв Вірутекс: жорсткі поліуретанові валики та м'які гумові ролики для клеєнамазки шириною 122 та 180 мм.

Клеєнамаз для клею ПВА, ручна клеєнамазка для склеювання деревини, вальцевий клеєнамазчик для фанерування шпоном купити фірмовий Virutex

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner