57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Меблевий інструмент Virutex, столярний інструмент CMT, струбцини Piher

Virutex - це інструмент, адресований професіоналам у справі виробництва меблів, часом вузькоспеціальне, але в будь-якому випадку досконалий і незамінний. Номенклатура спеціального ручного інструменту Virutex охоплює широкий спектр технологічних завдань у виробництві меблів, деревообробці і столярній справі.

Функціональна орієнтованість цих оригінальних пристосувань дозволяє просто вирішувати специфічні завдання передусім меблярам і столярів, які працюють за індивідуальними замовленнями і не мають багатого верстатного парку.

Практичні меблеві кондуктори від Virutex дозволяють виконувати точне свердління в меблевих деталях ручними електродрилями і обходитися без свердлильно-присадочного верстата. Меблевий кондуктор PM11D дає можливість виконати свердління складальних отворів для круглих шкантов або меблевих конфірматів, як по торцях, так і по площинах стягуються корпусів, не вдаючись до розмітки. Повністю доповнює набір інструментів для свердління меблів кондуктор Virutex PMT111, за допомогою якого можна легко і швидко отримати всі необхідні отвори для кріплення фурнітури по площинах заготовок.

Також в цьому розділі представлені такі унікальні інструменти, як різак для смуг пластику і шпони, меблева торцева струбцина, ручні захвати для перенесення плит ДСП і МДФ, шліфувальні машини Virutex, електрорубанки, торцювальні електропили і заглибна дискова електропила з напрямною шиною Virutex SRI174T-UCP, має функцію чистового бесскольного різання матеріалів з тендітною поверхнею: ламінованих ДСП, паркету і т. п.

Пристосування та столярні інструменти італійської фірми CMT Orange Tools являють собою практичні і функціональні розробки, спрямовані на те, щоб полегшити працю столярів і меблевиків, збільшити продуктивність і розширити технологічні можливості.

Струбцини Piher - висококласні затискні пристрої для роботи з деревиною, меблевими плитами, штучним каменем, деревом, пластиком, кромками, службовцями для складання продукції з цих матеріалів і перенесення заготовок.

Інструмент для меблевого виробництва і столярних майстернях фірм Virutex, CMT Orange Tools, струбцини Piher для складання меблів та дерев'яних виробів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner