57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Кромкооблицювальний і кромкообрізний інструмент Virutex

Облицювання кромок меблевих деталей, тобто приклеювання кромочних матеріалів та обробка їх звисів – найважливіша ланка в технологічному ланцюгу виготовлення якісних корпусних меблів, адже від бездоганності виконання кромко-облицювання залежить зовнішній вигляд готових меблів. З розумінням саме цих вимог розробляється і проводиться ручний кромкооблицювальний і кромкообрабатывающий інструмент Virutex. Використання цього унікального інструменту дає можливість отримати облицьовані кромки деталей меблів з належною якістю для невеликих підприємств і індивідуальних виробників, що не мають дорогих автоматичних кромкооблицювальні верстатів.

Облицьовувати крайку матеріалом, мають попередньо нанесений шар клею-розплаву, призначені ручні пристрої Virutex AG 98F і AG 98R. Для кромок без клею – ручний кромкооблицювальний верстат від Virutex з клееплавильным бачком PEB 250, має можливість дооснащення компактної станиною для стаціонарної роботи. Готувати бобінний крайковий матеріал дозволяють спеціальні верстати з пристроєм перемотування кромки і клеенаносящим вузлом: Virutex PR 25P і PR 25P-DV, поставляються під замовлення.

Для обрізки меблевої кромки після приклеювання Вирутекс пропонує також повний ряд спеціалізованих інструментів. Для зняття звисів по товщині – поздовжній подрезатель кромки Virutex AU 93 для тонких кромковочных матеріалів, фрезер RО156N для обрізки та отримання радіусу на кромках ПВХ, мають товщину 2 мм Насадка для фрезера по ПВХ-крайки дозволяють повноцінно фрезерувати звіси на кришках столів і меблевих полицях криволінійної конфігурації.

Для крайок з шпону призначений ручний фрезер FR 292R, крім того, нахил конструкція корпусу щодо платформи якого робить його широко застосовуватися для різноманітних фрезерних робіт в столярній справі.

Для торцювання крайки на кутах служать торцеві подрезчики Virutex RC 21E, RC 221R, RC 321S, для обрізки матеріалу, закатанного вкруговую під стик - різак для кромки RC 52P.

Для зручності обробки кромок служить стіл з вакуумними присосками Virutex SFV 50, що дозволяє зручне кріплення оброблюваних деталей вручну меблів.

В разделе Запчасти Virutex и шканты плоские представлены предложения на имеющиеся в наличии запасные части для фрезерного электроинструмента (электрощетки, регуляторы частоты оборотов, кнопки/выключатели, роторы для электродвигателей), запасные ножи для подрезателей кромки и такие популярные расходные материалы, как шканты плоские из дерева.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner