57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex

+380 (63) 129-54-14
Viber

Верстати від HOMAG GRUPPE для облицювання кромок меблевих деталей з криволінійними контурами.

Верстати від HOMAG GRUPPE для облицювання кромок меблевих деталей з криволінійними контурами.

У складі німецької промислової групи HOMAG GRUPPE виробництвом кромкооблицювальні верстатів займаються дві фірми: BRANDT і HOMAG. Традиційною є взаємодоповнювальна спеціалізація цих відомих виробників: BRANDT удосконалює техніку для ремісничого і серійного виробництва, HOMAG концентрує зусилля в розробці високопродуктивних індустріальних верстатів і технологічних ліній. У той час як кромкооблицювальні станки фірми BRANDT для обробки заготовок з криволінійними контурами в Україні експлуатуються вже багато років на багатьох меблевих виробництвах, про обробних центрах фірми HOMAG, оснащених кромкооблицювальними агрегатами, що працюють лише на кількох найбільших фабриках, відомо далеко не всім.

Потреба невеликих виробництв у відносно недорогих кромкооблицювальних верстатах з ручною подачею є постійною, однак все більше меблевих підприємств на певному етапі розвитку проявляють інтерес до техніки з ЧПУ, що дозволяє автоматизувати і підвищити продуктивність технологічних процесів.
Фірма BRANDT для облицювання кромок заготовок з криволінійними контурами пропонує верстати з ручною подачею заготовки, що дозволяють робити операції приклеювання і зняття звісів кромки матеріалу як окремі технологічні етапи.
Для облицювання кромок заготовок, як з прямолінійними, так і з криволінійними контурами матеріалами товщиною до 3 мм виробляється універсальні верстати KTD720 і KTD820. Цей верстат передбачає ручну подачу заготовки, автоматичну подачу кромочного матеріалу зі швидкістю від 4 до 9 м\хв, попередній нагрів кромочного матеріалу гарячим повітрям і нанесення клею-розплаву на крайковий матеріал підігрівається вальцом. Управління відсікання подається з магазину кромочного матеріалу відбувається за вибором оператора в одному з трьох режимів: при облицюванні заготовок з прямолінійними контурами – за допомогою кінцевого вимикача на столі верстата, при облицюванні заготовок з криволінійними контурами – за допомогою команди оператора від педалі, або автоматично, за заздалегідь запрограмованої довжині. Робоча температура в клейовому бачку з антипригарним покриттям точно задається з пульта управління і відображається на світлодіодному індикаторі.
Для облицювання кромок великогабаритних заготовок з товстої ДСП призначений верстат KTD820. Особливістю цього верстата є можливість закріплення заготовки на столі з вакуумними присосками і мобільний приклеивающий вузол, підвішений до розташованої над столом поворотної консолі. Обробка нерухомо закріпленої заготовки ручним вузлом значно легше переміщення важкої заготовки по столу з нерухомим приклеивающим вузлом. Для обробки невеликих деталей конструкція верстата передбачає можливість фіксації приклеивающего сайту.
Для зняття звісів кромки матеріалу після приклеювання фірма BRANDT пропонує кромкофрезерный верстат FTK130, що дозволяє проводити точне фрезерування звисів зверху і знизу деталі за один прохід. Монтується на станині торцювальне пристрій EK13 забезпечує якісне торцювання звисів кромочного матеріалу товщиною до 3 мм
Верстати KTD720, KTD820 і FTK130 фірми BRANDT є оптимальним вибором для оснащення ділянки облицювання кромок для малих підприємств або виробництв, що мають у виробничій програмі відносно невелика кількість деталей з криволінійними контурами. При значному збільшенні обсягу таких деталей їх обробка на традиційних кромкооблицювальні і кромкофрезерных верстатах з ручною подачею не забезпечить достатньої продуктивності: очевидно, що поділ операцій приклеювання, фрезерування і торцювання звисів кромочного матеріалу між окремими верстатами пов'язане зі збільшеним установочно-підготовчим часом, а також призводить до втрат виробничого часу, пов'язаних з межоперационным транспортуванням і складуванням заготовок. Нарощування кількості верстатних ланок також не вирішує цю проблему, так як пов'язане з збільшенням виробничих площ, займаних верстатами і межоперационными складами, а також зі збільшенням штату і, як наслідок, посиленням негативного впливу людського фактора.
Ідеальне рішення для збільшення продуктивності процесу личкування крайок пропонує фірма HOMAG: операції фрезерування криволінійного контуру, приклеювання кромки матеріалу та зняття звисів виконуються за одну установку - на обробних центрах з ЧПУ.
Заготовка, закріплена на вакуумному столі, послідовно обробляється чорнової і чистової фрезами. Потім проводиться облицювання кромок отриманої після фрезерування заготовки з криволінійним контуром спеціальними сменяемыми з магазину обробними агрегатами. Змінювані агрегати для облицювання крайки є вузлами, пристосованими для закріплення в основному шпинделі і використовують його обертання, оснащені поворотними редукторами і варіаторами числа оборотів, а також одержують від головного шпинделя електроживлення і стиснене повітря. Змонтований на супорті зі свободою переміщення по осі Z головний шпиндель оснащений сервоприводом для повороту агрегатних блоків в діапазоні 360 градусів - ця ступінь свободи (вісь С), забезпечує позиціонування агрегатної техніки в процесі обробки заготовок з криволінійними контурами. Приклеювання кромки матеріалу проводиться агрегатом, оснащеним бачком для клею розплаву, клеенаносящим вальцом, пристроєм інфрачервоного підігріву і притискними роликами. Даний агрегат дозволяє виконувати облицювання кромок деталей меблів на 360 градусів, причому як прямих та з обраної чвертю, так і нескладних крайок по технології «софтформінг». Крайковий матеріал подається в облицювальна агрегат через окремо змонтовану на станині спеціальну станцію, отрезающую в задану довжину крайковий матеріал з рулону.

Подальша обробка звисів – торцювання, фрезерування, шліфовка і поліровка – виробляються послідовно сменяемыми через інструментальний магазин спеціальними агрегатами.


Крім верстатів з консольної ходової стійкою і нерухомим столом, фірма HOMAG пропонує ще більш продуктивні портальні обробні центри. Такі обробні центри замість ходової стійки мають нерухому портальну стійку, за якою в напрямку осі Х переміщується супорт, і два рухомих столу з вакуумними присосками, що переміщаються по осі Y. Таким чином, траєкторія обробки по осях визначається окремо: по осі X – переміщенням супорта, по осі Y – переміщенням столу, що дозволяє досягти високих швидкостей обробки. Реалізація конструкції портального обробного центру з двома окремими супортами, переміщаються по різні сторони стійки, робить процес виготовлення деталей з облицьованими криволінійними контурами ще більш продуктивним.
В цілому, поповнення верстатного парку обробляють центром з ЧПУ, оснащеним кромкооблицовочной агрегатної технікою, дає підприємству ряд серйозних переваг порівняно з нарощуванням кількості верстатів, які виконують окремі операції. Зменшуються витрати на виробництво: заміна стрічкопильного, фрезерного, кромкооблицювального і кромкофрезерного верстатів одним дозволить обходитися штатом меншій чисельності і дасть економію виробничих площ. Крім того, застосування обробних центрів HOMAG, що поставляються зі спеціальним програмним забезпеченням WoodWOP російською мовою, забезпечить гнучкість при створенні виробів різних геометричних форм, найвищу точність виготовлення і повну повторюваність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner