57 відгуків

Телефонуйте +380631295414 + пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp

Станкосфера - швидкий старт: меблеві та деревообробні станки Б/У. Інструмент Virutex
+380 (63) 129-54-14
Viber

Чотиристоронні стругальні верстати б/у

Чотиристоронній верстат по дереву являє собою многошпиндельный фрезер з автоматичною подачею і кількома інструментальними головками, розташованих у певній послідовності з чотирьох сторін струганої заготовки, звідки і походить назва цього класу деревообробних машин. Кількість фрез може становити від 4х до 11ті, вони можуть мати прямі або фасонні різальні пластинки, результатом обробки ними брусків прямокутного перерізу є калібровані рейки та профільний погонаж різної складності і призначення: вагонка, блокхауз, плінтус, карниз, паркетна дошка, багети, декоративні дерев'яні елементи і компоненти меблів.
Чотиристоронній строгальний верстат бу представляється доступною альтернативою дорогим новим одиницям обладнання і дозволяє з меншими витратами освоїти випуск більш широкого переліку різновидів виробів. Четырехсторонник, виготовлений фірмою з заслуженою репутацією, наприклад, європейські Weinig, Gubisch, Martin, Harbs, Rojek, Griggio, Gabbiani, SCM і інші, в тому числі азіатські Chang Iron та Leadermac, володіє великим ресурсом, довговічністю і точністю, що робить можливою його експлуатацію протягом багатьох років з незмінною якістю одержуваної продукції.
Враховуючи всі ці фактори, Ви зможете вибрати з нашою допомогою профілюючий чотиристоронній верстат бу, а у випадку завершення діяльності в столярній бізнесі - продати його через непотрібність.
Верстати чотиристоронні бо по дереву Стругальні профілюючі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner