Крайколичкувальний верстат із прифуговкою Holzmann KAM 35 Max б/в 2019р.

- В наявності
340 000 ₴
- +380 (98) 788-98-98
Holzmann KAM 35 Max крайкооблицювальний верстат бу 2019 року в робочому стані, підключений.
Автоматична крайкооблицювальна машина прохідного типу, призначена для облицювання країв прямолінійних сторін деревних плит рулонними і смуговими крайковими матеріалами.
Особливості прохідного крайкооблицювального верстата Holzmann KAM35 Max:
Попереднє фугування торця заготовки. Усуває на заготівлі такі сліди розкрою, як, наприклад, сколи, сходинка від підрізача.
Магазин подачі кромочного матеріалу містить у собі приводний подавальний ролик і спеціальну обойму для подачі смугового матеріалу.
Вузол нанесення клею забезпечує рівномірне нанесення і регулювання кількості клею.
Електронний блок регулювання підтримує потрібну температуру клею в діапазоні 170...220 °C і унеможливлює перегрівання.
Торцювання здійснюється автоматично за допомогою двох пилок на каретці, що переміщається круглими напрямними.
Агрегат фрезерування звисів оснащений 2-ма радіусними фрезами з копірами.
Циклі забезпечують фінішну обробку кромочного матеріалу, усуваючи всі дефекти після фрезерування кромки.
Полірування надає заготівлі блиск і природний колір.
Holzmann KAM 35 Max може обклеювати натуральним смуговим або синтетичним рулонним матеріалом завтовшки 0,4...3 і шириною 15...50 мм.
Швидкість подачі 7 м/хв.
Товщина заготовки 10...50 мм
Довжина заготовки від 120 мм
Ширина заготовки не менше 80 мм
Тиск повітря 8 Бар
Потужність 5,3 кВт
Вага 510 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | Holzmann |
Країна виробник | Китай |
Стан | Вживані |
- Ціна: 340 000 ₴